Apple Müşteri Hizmetleri

Bir dünya markası olan Apple son zamanların en popüler markalarından biridir. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan Apple, müşterilerine en iyi, kaliteli ve ilgili hizmeti sunmak için özveriyle çalışmaktadır. Teknik servisi ve müşteri hizmetleri ile Apple, dünya çapında bir marka haline gelmiştir. Pek çok Apple kullanıcısı sorun yaşadıkları ürünleri Apple teknik servise gönderdiğinde sıfır bir cihaz almaya hak kazanmıştır. Bu konuda oldukça esnek olan Apple müşterileri hizmetleri müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı şirket misyonlarından biri haline getirmiştir.

Apple Müşteri Hizmetleri

Apple müşterilerinin kendisine olan ilgisini maksimum seviyede tutmak ve onları mutlu edebilmek adına müşterilerine tam destek sağlamaktadır. Apple ürünlerinden iMac, iPhone, iPad ya da iWatch ile alakalı problemleriniz, yaşadığınız sorunlar, cihazlarda bozulma ya da aksaklık ve diğer her türlü şey için Apple müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Bununla birlikte her türlü soru, şikayet, öneri ve isteklerinizi bildirmek üzere Apple müşteri hizmetleri sizi dinlemek için hazır.

Ayrıca Apple’ın resmi internet sitesi olan https://www.apple.com/tr/support/ üzerinden Apple müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve bildirmek istediğiniz konu için destek elde edebilirsiniz.

Apple Müşteri Hizmetleri Numarası

Pazartesi ile Cuma günleri 09:00-20:00 saatleri arasında; sabit hattan 00800 448 829 873 numaralı telefonu veya cep telefonunuzdan 0 (216) 282 15 11 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Apple müşteri hizmetleri numarası 00800 448 829 873 ile çağrı merkezine bağlanmak ücretsiz olup, 0216 282 15 11 numarası ile Apple müşteri hizmetlerine bağlanmak operatörünüz tarafından ücretlendirilir.

Apple Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

iMac, iPhone, iPad, iWatch gibi ürünlerini kullanıcılarının beğenisine sunan Apple müşteri hizmetlerinin 444 ile başlayan müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Apple müşteri hizmetleri direk bağlanma zaten telefonu açtığınızda mümkündür. Apple’dan destek almak için 0216 282 15 11 ve tamamen ücretsiz olan 00800 448 829 873 numarasından faydalanabilirsiniz.

Apple ürünleri ile ilgili yaşadığınız problemleri çözmek için size en yakın Apple Store’a gidebilir ve müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*