Pegasus Müşteri Hizmetleri

Pegasus Hava Yolları, 12 Ocak 1990 tarihinde kurulmuş İstanbul merkezli düşük maliyetli bir havayolu şirketidir. Pegasus Hava Yolları’nda pekçok seyahat hizmeti bulunmaktadır. Koltuk seçimi, bagaj hakkı satışı, online yemek hizmeti, bagaj takip fişi ve uçak bileti hakkında pekçok hizmet sunulmaktadır. Havaalanına ulaşım ve kolay vize gibi konular hakkında da hizmetlerimiz bulunmaktadır. Uçak bileti mobil uygulamasını indirerek uygun fiyata uçak biletleri bulabilirsiniz. Pegasus Hava Yolları sitemize girerek kampanyalı uçak biletlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pegasus Müşteri Hizmetleri

Pegasus Hava Yolları (Flypgs), 1990 yılında kurulan Türkiye’nin en eski özel havayolu şirketi olma özelliğine sahiptir. Pegasus Hava Yolları, müşterisini memnun eden ulaşılabilir bir fiyat politikası izlemektedir. Pegasus, 60 uçaktan fazla filosuyla dünyanın 90’dan fazla noktasına uçuş yapan bir havayolu şirketidir. Pegasus uçuş bilgileri, biletler hakkında işlemler, biletini opsiyonlamak, seyahat belgeleri hakkında ve bagaj teslimi, bilgisi hakkındaki tüm sorularınızı Pegasus Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. Müşteri danışmanlarımıza havayolumuz ve uçuşlarımız hakkında istediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

Pegasus Müşteri Hizmetleri Numarası

Pegasus Hava Yolları yolcularını ‘’Uçmanın Kolay Yolu!’’ sloganıyla karşılıyor. Pegasus Hava Yolları olarak müşterilerimizi memnun etmek bizim için çok önemli. Müşteri hizmetlerini arayarak sorularınızı istediğiniz zaman sorabilirsiniz. Uçuş ile ilgili hizmetlerimiz, koltuk seçimleri, bagaj hakları, havalimanı bilgileri, seyahat belgeleri, ücretsiz bilet iptali yapmak, bilet saatlerini değiştirmek ve uçuş biletleri hakkında bize sormak istediğiniz ne varsa bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Pegasus Müşteri Hizmetleri Numarası ile sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Pegasus Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Pegasus Hava Yolları, Türkiye’nin en eski özel havayolu şirketidir. Pegasus Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma seçeneği ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Pegasus Müşteri Hizmetleri Numaramız: 0888 228 1212. Hızlı bir şekilde sonuç almak için bizimle irtibata geçin. İnternette aldığınız biletleri değiştirmek ve ücretsiz iade etmek, değişiklikler, iptallerin yapılması gibi işlemler hakkında müşteri danışmanlarımıza sorular sorabilirsiniz. Bilet için rezervasyon yaptırmak, ek bagaj hakları, uçak bileti sorgulama işlemi gibi birçok konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*