PTT Müşteri Hizmetleri

Türkiye’nin en köklü şirketlerinden biri olan PTT 2019 yılında da müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktadır. Milyonlarca insan telefon, telgraf, internet, para gönderimi ya da posta işlemleri için PTT’yi tercih etmektedir. Bu kadar sık ve çok sayıda insan tarafından tercih edilen PTT müşteri hizmetleri kaliteyi arttırmak, sorunları çözmek, bilgilendirmek ve her türlü konuda yardımcı olmak adına etkili bir çağrı merkezidir.

PTT Müşteri Hizmetleri

Yılların verdiği tecrübe ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için çalışan PTT bugün hala özverili bir şekilde çalışmaktadır. PTT müşteri hizmetlerini arayarak yurt içi & yurt dışı posta hizmetleri, kargo gönderimi, gönderinin ne zaman ulaşacağı ve nerede olduğu, en yakın PTT şubesi ve para gönderme işlemleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca soru, istek, öneri ve şikayetleriniz için de PTT çağrı merkezini arayabilirsiniz.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası

PTT çağrı merkezine bağlanarak bilgi ya da şikayet ve öneri işlemlerinizi bildirebilirsiniz. PTT müşteri hizmetleri numarası 444 1 788’dir. Bu PTT müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla 7 gün 24 ssaat çağrı merkezi hizmeti alabilirsiniz. Bununla birlikte işitme ve konuşma engelli kullanıcılar ”engelli dostu numaralar” projesi kapsamında yaratılan 0312 309 59 12 numaralı SMS hattını kullanabilir.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezinin https://portal.cimer.gov.tr adresi ile de PTT çağrı merkezine problemleriniz için danışabilir ya da görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

PTT’nin resmi sosyal medya hesapları olan www.facebook.com/PTT.Kurumsal ve www.twitter.com/PTT.Kurumsal vasıtasıyla da PTT müşteri hizmetlerine ulaşmanız mümkün.

PTT Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Acil bir işiniz varsa ve hemen PTT çağrı merkezine bağlanmak istiyorsanız belirli tuşlamaları yaparak işinizi oldukça hızlandırabilirsiniz.

Ptt Müşteri Hizmetleri direk bağlanma için sıraladığımız adımları takip etmelisiniz.

1) 444 1 788 numaralı PTT müşteri hizmetleri hattını arayın.
2) Sonrasından 2’yi tuşlayın.
3) Ardından 1’i tuşlayın.
4) Daha sonra ise 1’i tuşlayın ve PTT müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanın.

Özetlemek gerekirse: PTT Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma: 444 1 788 -> 2-1-1

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*