Tivibu Müşteri Hizmetleri

Tivibu, Türk Telekom tarafından sunulan bir dijital televizyon platform hizmetidir. 2010 yılında Türkiye’de yayına başlamış bir hizmettir. Yüzlerce kanal ve binlerce film Tivibu ile hizmetinize sunulmaktadır. Filmler, müzikler, diziler ve belgeseller için Tivibu hizmetini alın ve televizyon keyfini evinizde doyasıya yaşayın. Tivibu GO uygulaması ile de televizyon keyfinizi katlayabilirsiniz. Yenilenen Tivibu GO uygulaması ile yüzlerce kanal, belgesel, film, müzik, spor,dizi ve binlerce filme ulaşma imkanına sahipsiniz.

Tivibu GO’ya hemen telefon ya da tabletlerinizden üye olmalısınız. Böylece Spor Ligi, Basketbol Ligi, NBA maçları, Formula 1, futbol maçları, tenis turnuvaları, basketbol karşılaşmaları ve golf ile ilgili birçok spor programlarını izleyebilirsiniz.

Tivibu Müşteri Hizmetleri

Tivibu, dijital televizyon platform hizmetidir. Tivibu ile dizi, film ve spora dair istediğiniz her şeyi seyredebiliyorsunuz. Heyecanlı spor karşılaşmalarından, ödüllü belgesellere kadar her türlü seçenek Tivibu’da sizi bekliyor. Merak ettiğiniz ve uzun zamandır izlemeyi düşündüğünüz bir filmden ödüllü filmlere kadar pek çok seçeneğiniz var. Tivibu Müşteri Hizmetleri servisimiz ile de istediğiniz zaman bize ulaşabilir merak ettiğiniz her türlü soruyu bize sorabilirsiniz. Çocuk programları, müzik klipleri, sevdiğiniz filmler ve daha pek çok seçenek Tivibu farkıyla evlerinize giriyor.

Tivibu Müşteri Hizmetleri Numarası

Tivibu ile istediğiniz zaman televizyon kanallarına bakabilir ve televizyonunuz varmış gibi bu anın keyfini çıkartabilirsiniz. Zengin bir içeriğe sahip olan Tivibu’da kampanyalar ve paketler de mevcut.Size uygun bir kampanya veya paket için sitemize göz atmanızı öneririz. Tivibu Müşteri Hizmetleri Numarası ile de bize ulaşabilir bilgi alabilirsiniz. Telefon numaramız: 0 212 306 10 00. Fax numaramız: 0212 306 10 10. Müşteri hizmetleri numaramız: 444 5 375.

Tivibu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tivibu ile dijital televizyon keyfini çıkartabilir aynı zamanda kampanya ve paketlerimize de bakabilir size uygun bir kampanya seçebilirsiniz. Tivibu’da hangi kanallar var, Tivibu GO hizmetinden nasıl yararlanabilirim, hizmetinizden yurt dışında da faydalanmam mümkün mü, Tivibu spor uygulamasına nasıl geçebilirim ve Tivibu ev hizmetinin özellikleri hakkında istediğiniz soruları bize sorabilirsiniz. Tivibu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma seçeneği ile anında bizi arayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*