TTNET Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom Ocak 2016’dan beri mobil, internet, telefon ve TV hizmetlerini birleştirmiş bulunmaktadır. Bu kapsamda Türk Telekom internet hizmetleri anlamına gelen TTNET bugün milyonlarca kişinin internete erişimini sağlamaktadır. Kalabalık bir müşteri portföyüne sahip TTNET kapsamlı ve faydalı bir müşteri hizmetlerine sahiptir. TTNET müşteri hizmetleri, kullanıcılara sayısız hizmet vermektedir. TTNET müşterileri çağrı merkezine bağlanarak faturanızı sorgulayabilir, internet paketinizi ve kotanızı öğrenebilir veya arttırabilir, kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenip değiştirebilir, internet hizmetinde gecikme, yavaşlama ya da arıza ile ilgili teknik destek alabilir ve çocuklarınız için güvenli internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.

TTNET müşterisi olmayanlar, aboneliğe başvurarak ücretsiz modem kurulumunu sağlatabilirler. Bunların yanı sıra her türlü soru, istek, şikayet ve öneriniz için TTNET müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

TTNET Müşteri Hizmetleri Numarası

TTNET müşterileri ile ilgilenmek ve sor​unlarını çözmek için kapsamlı bir çağrı merkezine sahiptir. TTNET müşteri hizmetleri numarası 444 1 444’tür. Aynı zamanda diğer iletişim kanalları 0 212 309 10 00 numaralı telefon ve 0 212 306 10 10 fax numarasıdır.

TTNET müşteri hizmetleri için ücretlendirme varsa mobil hattınızdaki pakete tanımlı dakikalardan düşmektedir, yoksa operatörünüzün belirlediği tarifeye göre belirlenir. Sabit hat üzerinden yapılan aramalarda telefon hizmet sağlayıcınıza bağlı olarak ücretlendirme yapılır.

TTNET ücretsiz sesli yanıt sisteminden faydalanmak için 0212 707 0375 telefon numarasını kullanabilirsiniz.

TTNET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Milyonlarca müşteriye sahip TTNET çağrı merkezine bağlanmak için biraz beklemeniz gerekebilir. Bu bekleme süresi aradığınız döneme ve saate bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Çağrı merkezi için mümkün olduğunca çabuk bağlanmak istiyorsanız TTNET müşteri hizmetleri direk bağlanma adımlarını sırasıyla takip etmeniz yeterli olacaktır. Sizin için sıraladığımız tuşlamaları yapın.

1. TTNET müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 444’ü arayın.
2. Tanıtımların bitmesini bekleyin.
3. Tanıtımları dinlemenizin ardından müşteri numaranızı girin.
4. Ardından 2’yi tuşlayın.
5. Daha sonra 1’i tuşlayın.
6. Son olarak 6’yı tuşlayın ve TTNET müşteri hizmetlerine bağlanın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*