Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörü olan Türk Telekom müşterilerinin yıllar içinde değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek adına sürekli kendini yenilemektedir. Eylül 2019 itibariyle Türk Telekom 11.3 milyon geniş bant ve 22.8 milyon mobil aboneye sahiptir. Geniş müşteri tabanına hizmet etmek için Türk Telekom müşteri hizmetleri daimi olarak özveriyle çalışmaktadır.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası

Türk Telekom, milyonları aşkın müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına kapsamlı bir çağrı hizmeti kurmuştur. Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası 444 1 444’tür. Türk Telekom müşteri hizmetlerinden Türk Telekom ve hizmetleri ile alakalı her türlü bilgi alabilir ve bazı hizmetler için ön başvuruda bulunabilirsiniz.

Türk Telekom ücretsiz sesli yanıt sisteminden faydalanabilmek için 0800 211 9333 telefon numarasından yardım alabilirsiniz.

Türk Telekom Kurumsal Müşteri Hizmetleri (KMH) telefon numarası 444 5 444’tür. Türk Telekom’dan bilgi almak ya da ön başvuru yapabilmek için çağrı merkezinden yardım alabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom mobil müşteri hizmetleri telefon numarası 444 1 500’dür. Çağrı merkezi ücretlendirmesi tarifenize göre belirlenmektedir. Mobil hattınızda dakikalarınız varsa ücretlendirme paketinizden düşer. Hattınıza tanımlı dakika yoksa ücretlendirme operatörünüzün belirlediği tarife üzerinden sağlanır.

Yurtiçinden yapılan faturasız Türk Telekom müşteri hizmetleri aramaları ilk 25 saniye için ücretsiz, bir dakika dolduğunda 60 kuruş, bir dakika sonrasında ise görüşme başına 60 kuruş olarak ücretlendirilir. Faturalı Türk Telekom müşterilerine ise ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında ise görüşme başına 60 kuruş olarak faturalanır.

Türk Telekom ücretsiz sesli yanıt sisteminden faydalanmak için mobil hattınız üzerinden 9333’ü arayabilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom 11.3 milyon aboneye genişbant hizmeti sunmaktadır. Her müşterisi ile ilgilenebilmek adına kurulan Türk Telekom internet müşteri hizmetleri etkili bir çağrı merkezi deneyimi sağlar. 444 1 444 numarası üzerinden Türk Telekom internet müşteri hizmetlerine erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca eğer Türk Telekom internet müşterisi değilseniz ön başvuru sağlamak için de çağrı merkezimizden yardım alabilirsiniz.

Türk Telekom evde internet aboneliğiniz için ücretsiz sesli yanıt telefon numarası 0212 707 0375’tir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*