Turkcell Müşteri Hizmetleri

Türkiye’de kurulan GSM operatörü Turkcell bugün tüm dünya genelinde pek çok ülkede varlığını genişletmiştir. Turkcell, müşterilerine mobil ve sabit şebekeler üzerinden ses, internet ve TV hizmetleri sunmaktadır. Milyonları aşkın müşterisi bulunan Turkcell pratik ve yetkin bir çağrı merkezi ağı kurmuştur.

Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanarak telefon ya da internet paketlerinizle ilgili bilgi alabilir ve paket değişikliğine gidebilirsiniz. Ayrıca numara ya da bilgi güncelleyebilir, şifre değişikliği yapabilir, internet paketi ya da TL yükletebilir, borç sorgulatabilir ve bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda her türlü soru, öneri, şikayet ya da memnuniyetinizi bildirmek için de Turkcell Müşteri Hizmetleri sizin yanınızda.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Turkcell müşteri hizmetleri numarası Turkcell müşterileri için 532’dir. Diğer operatörlerden ya da sabit hatlardan arayanlar için Turkcell müşteri hizmetleri numarası ise 0532 532 00 00’dır. Turkcell çağrı merkezi görüşmesi ücretlendirmeleri varsa telefon paketinize tanımlı dakikalardan düşer. Paketiniz yoksa operatörünüzün belirlediği ücretlendirme ile belirlenir.

Turkcell Platinium müşterileri Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden yararlanmak için 0532 757 1 532 numaralı telefon üzerinden ayrıcalıklı hizmet alabilir. Çağrı merkezi ile yapılan görüşmeler tamamen ücretsizdir. Üstelik Turkcell Platinium müşteri hizmetleri 7/24 destek vermektedir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Her daim müşterilerinin maksimum memnuniyetini sağlamak için çalışan Turkcell müşteri hizmetlerine hemen bağlanmak istiyorsanız sıraladığımız adımları takip edin.

Turkcell müşterisi iseniz aşağıdaki direk bağlanma sıralamasını izleyin:

1. 532 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayın.
2.Sesli komut sistemi size ne yapmak istediğinizi soracaktır, telefonunuza ”müşteri temsilcisi” deyin
3. Sesli komut sistemi size yeniden yardımcı olabileceğini söyleyecektir, hiç beklemeden yine ”müşteri temsilcisi” diye yineleyin
4. Ardından operatöre bağlanmak için 0 (sıfır)’ı tuşlayın.

Bunların yanı sıra faturalı Turkcell hat kullanıcıları 532’yi aradıktan sonra art arda “2” numarasını tuşlayarak müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanabilir.

Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma için ikinci yol:

1. Sabit hatlar ya da diğer operatörlerden 0532 532 00 00’ı arayın.
2. Daha sonra 0 (sıfır)’ı tuşlayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*