Türknet Müşteri Hizmetleri

Turknet, müşterilerine diğer internet sağlayıcılarından farklı bir internet deneyimi sunmayı vaat etmektedir. Turknet kendini pek çok konuda diğer internet sağlayıcılarından farklı görmektedir.

Bunlardan başlıcaları:

  • Bir merkezi olmadan tüm dünyayı birbirine bağlayan ve fırsat eşitsizliğini azaltmaya yönelik internet hizmeti sağlamak.
  • Daha fazla müşteri kazanmak için ilkelerinden ödün vermemek.
  • Adil Kullanım Kotası, upload hızları ya da fiyatlar ile ilgili konularda müşterinin avantajlarına öncelik vermek.
  • Altyapı gelişmeleri ve maliyetteki azalmaları müşterilerin paket ücretlerini azaltmak için kullanmak.
  • Dijital ortamda hızlı destek almanızı sağlamak.
  • Talep dönüş süreleri, hizmet başlatma sürelerini, arıza ve altyapı bölgelerini, ortalama hız değerlerini şeffaf bir biçimde müşteriye iletmek.
  • Kendilerini müşterilerinden biri gibi görerek müşterilerini sevmek.

Türknet Müşteri Hizmetleri

Müşterilerine farklı bir internet deneyimi yaşatmak için yola çıkan Turknet aktif ve pratik bir çağrı merkezine sahiptir. Üstelik Türknet müşteri hizmetleri 7/24 çalışmaktadır. Paketiniz ve kotanızla ilgili bilgiler, paket ya da kişisel bilgi güncellemeleri, fatura tutarı öğrenme, internette yavaşlık ya da arıza için teknik destek yardımı, kullanıcı adı ve şifre değiştirme gibi pek çok konuda Türknet müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Türknet Müşteri Hizmetleri Numarası

Türknet müşteri hizmetleri çağrı merkezine büyük miktarlarda yatırım yapmadığını şeffaflık ilkesine dayanarak önceden belirtmektedir. Bu sebeple Türknet müşteri hizmetlerini arayıp destek almak istediğiniz konuyu belirttikten sonra Türknet talebinizi ya da sorununuzu değerlendirip size geri dönüş sağlar. Türknet müşteri hizmetleri numarası 0850 288 80 80’dir. Yaşadığınız problemler ile ilgili kayıt oluşturmak için bu telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Bıraktığınız kayıtla ilgili şikayette bulunmak için ise 0212 703 43 71 numaralı Turknet Şikayet Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Türknet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türknet müşteri hizmetleri diğer müşteri hizmetlerinden farklı dizayn edilmiştir. Bu sebeple Turknet müşteri hizmetleri direk bağlanma için Türknet sistemine kayıtlı olmayan bir GSM numarasından çağrı merkezini aramalısınız.

1. 0850 288 8080 numaralı Turknet müşteri hizmetlerini arayın.
2. Telesekreteri duyduğunuzda 2’yi tuşlayın. (Telesekreter burada ”özgür iletişim paketinizden…” diyecektir.)
3. Daha sonra direk Turknet müşteri hizmetlerine bağlanırsınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*