Vodafone Müşteri Hizmetleri

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone, Türkiye’deki öncü operatörlerden biridir. Dünya genelinde tam 24 ülkede hizmet vermekte olan Vodafone geleceği önemseyerek sürdürülebilirliğe ve kurumsal sorumluluğa ihtimam göstermektedir. Eylül 2019 itibarıyla Vodafone, yaklaşık 1 milyon sabit genişbant müşterisine hizmet vermekten gurur duymaktadır. Her bir müşterisine ihtiyaç duyduğu anda yardımcı olabilmek adına Vodafone müşteri hizmetleri geniş bir hizmet ağına sahiptir.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası

Vodafone müşterilerine gündüz ya da gece ayrımı yapmadan her daim hizmet sunmaktadır. Vodafone müşteri hizmetleri numarası; Vodafone müşterileri için 542, diğer operatörler ve sabit hat için 0 (542) 542 00 00’dır.

Vodafone Net Müşteri Hizmetleri

Vodafone’un internet hizmeti olan Vodafone SüperNet bugün birçok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Vodafone Net Müşteri Hizmetleri numarası 0850 542 0 542’dir. Yapılan aramalar varsa dakikalarınızdan düşer.

Vodafone SüperNet kullanıcıları müşteri hizmetlerini arayarak teknik destek talep edebilir, merak ettiklerini sorabilir, borç ödeyebilir ve diğer Vodafone hizmetleri hakkında bilgi alabilir. Aynı zamanda SüperNet müşterisi olmayanlar da Vodafone Net Müşteri Hizmetleri’ni arayarak başvuruda bulunabilir.

Ücretsiz Sesli Yanıt Self Servis’ten faydalanmak isteyen müşteriler 0850 542 1 542 numaralı telefon hattından hızlı ve pratik bir şekilde diledikleri yardımı alabilir.

Vodafone İnternet Müşteri Hizmetleri

Vodafone Evde İnternet hizmetine başvurmak için Vodafone İnternet Müşteri Hizmetleri telefon numarası olan 0850 542 0 542’i arayabilir. Böylece ekipler evinize kadar gelip modemi ücretsiz olarak kurar. Üstelik Vodafone Evde İnternet abonesi olanlara 24 ay Vodafone TV ücretsiz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Vodafone müşteri hizmetlerini aradığınızda işinizin acil olduğunu düşünüyor ya da direkt olarak bağlanmak istiyorsanız sizin için sıraladığımız adımları takip edebilirsiniz.

Vodafone müşteri hizmetleri direk bağlanma için:

1. Vodafone müşterisi iseniz 542 numaralı müşteri hizmetlerini arayın.
2. Başlangıçtaki konuşmadan sonra ”Aradığınız numarayla işlem yapmak için…” kısmını duyduktan sonra 1’e basın.
3. ”Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek…” kısmını duyduktan sonra 1’i tuşlayın.
4. ”Müşteri temsilcisine bağlanmak için…” kısmını duyduktan sonra 6’yı tuşlayın.

Vodafone müşterisi değilseniz ya da sabit hat üzerinden arıyorsanız 0 (542) 542 00 00 numarasını aramanız gerektiğini unutmayın.

Kısaca yazacak olursak 542’yi aradıktan sonra sırayla 1-1-6’yı tuşladığınızda vodafone müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*